نکاتی که در مدیریت سفارش انلاین غذا گنبد باید رعایت کرد

نکاتی که در مدیریت سفارش انلاین غذا گنبد باید رعایت کرد:
مدیریت در سفارش انلاین غذا گنبد یکی از مشاغل سخت و پیچیده است. یک مدیر رستوران باید مهارت های فراوانی داشته باشد تا بتواند به همه ابعاد رستوران داری توجه کافی کند. روابط عمومی، بررسی موجودی ، ارتباط با کارکنان، خدمات مشتری و…. تنها بخشی از وظایف سنگینی است که بر عهده مدیریت رستوران قرار می گیرد.
این موقعیت شغلی را هر فردی به عهده بگیرد باید توانایی زیادی در رستوران داری داشته باشد و بتواند ، موفقیت مجموعه را تضمین کند. مدیر رستوران معمولا شخصی است که هر دو بخش کارمندان و مشتریان را زیر نظر می گیرد و در نهایت باید هر دو بخش را راضی نگه دارد.

۱٫در سفارش انلاین غذا گنبد همیشه حق با مشتری است
در سفارش انلاین غذا گنبد کلید موفقیت در رستوران داری یک چیز است : ” همیشه حق با مشتری است” . حتی اگر با شکایت مشتریان رستوران موافق نیستید و حرفش اشتباس، برای اینکه مشتری دوباره به رستوران شما بازگردد می بایست حق را به او بدهید. در سفارش انلاین غذا گنبد اجازه دهید صحبت های مشتری پایان بیابد.

سپس به حرفای او گوش دهید و در صورت ممکن یادداشت برداری کنید و به اواطمینان دهید که به مشکلاتش رسیدگی خواهدشد.در این صورت مشتری احساس رضایت خواهد کرد که به حرف هایش اهمیت داده شده است و باعث افزایش وفاداری مشتریان خواهد شد.
۲٫انتظاراتی که از کارکنان سفارش انلاین غذا گنبد دارید به طور واضح بیان کنید.
سفارش انلاین غذا گنبد از آشپز گرفته تا گارسن و تمامی کارکنان باید در موقعیت شغلی خود بهترین عملکرد را داشته باشند.
سفارش انلاین غذا گنبد از همان ابتدای استخدام نیروهای خود تمامی کارهایی را که باید انجام دهند از جمله ساعت کاری،حقوق و دستمزد،قوانین کاری و… شفاف سازی می کنند.
رستوران ملل گرگان برای تمامی کارکنان خود نیز در صورت امکان پاداش در نظر می گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *